Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Photo Lab Picture Editor FX
Android için Fantastik Fotoğraf Editörü

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

Photo Lab Picture Editor FX uygulamasıyla birbirinden güzel fotoğraflara hazır mısınız?
İçerisinde 600'den fazla filtre bulunduran fotoğraflarınıza genel olarak düzenlemenize imkan sağlayan uygulama ile yapacaklarınız bu kadarla sınırlı kalmıyor. Bu resim editörü sayesinde eğlenceli içeriklerde elde edebilirsiniz. Fotoğraflardan kestiğiniz kafayı eğlenceli bir montaj haline getirebilir çevrenize şakalar yapabilirsiniz. 

Android cihazınız üzerinde yer alan fotoğraflarda düzenleme yapabilirsiniz. Kapsamlı bir uygulama olup içerisinde farklı içerikler bulunduruyor. Bunlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Nesne içerikleri dışında arka plan içeriğini değiştirmenize imkan sağlayan birçok düzenleme aracı bulunduran uygulama ücretsiz olarak sunuluyor olmasıyla ideal bir tercih olmayı başarıyor. Fantastik fotoğraflar elde etmek için yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz. İçerisinde Street Graffiti, Paintings, Oil Paintings gibi popüler filtreler bulundurmaktadır. Animasyonlu efektler ile etkileyici sonuçlar elde edebilirsiniz. Profesyonel editörü sayesinde sadece birkaç adımdan sonra bile fotoğraflarınızda etkileyici bir görüntü elde edebilirsiniz. 

Fotoğrafınızda istemediğiniz yerleri kırpabilir, kesebilir yahut fotoğrafınızı döndürebilir, çevirebilirsiniz. Parlaklık, kontrast ve pozlama gibi fotoğraf ışık değerleriyle oynayabilirsiniz. Düzenlemiş olduğunuz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşmanız da mümkün. Genel olarak Android cihazlarınızda bir şans vermeniz gereken başarılı bir fotoğraf editörü olduğundan dolayı indirmenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
Cihaza göre değişir
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,779
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.