Prisma

Prisma

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Fotoğrafları Sanat Eserine Dönüştürme Uygulaması

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Prisma uygulamasıyla fotoğraflarınızı birer sanat eserine dönüştürebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir  uygulama olup benzerlerinden bazı özellikleriyle ayrılıyor. Uygulama içerisinde dünyaca ünlü sanatçıların çalışmalarını anımsatan fotoğraflar oluşturmanıza imkan sağlıyor. Bunlar arasında Levitan, Picasso, Van Gogh gibi isimler yer alıyor. 

Mevcut fotoğraflarınıza filtre uygulamak yerine fotoğrafı yeniden çizebilirsiniz. Fotoğraflarınızdan gerçek bir sanat eseri elde etmenize imkan sağlayan Prisma uygulamasıyla hazırlamış olduğunuz fotoğrafları sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Fotoğraflarınıza uyguladığınız efektin yoğunluğuna karar verebilirsiniz. Üzerine basılı tutarak istediğiniz kadar efekt verebilirsiniz.

Bazı efektleri daha az verince daha gerçekçi sonuçlar elde etmek mümkün oluyor. Poster yapma uygulaması gibi düşünmeyin Prisma yapı itibariyle benzerlerinden sıyrılıyor. Eğer sizde sanatçı çalışmalarını anımsatan fotoğraflar oluşturmak istiyorsanız Prisma uygulamasını Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Fotoğraf
VERSIYON
1.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,472
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?