Mafia 3: Rivals

Mafia 3: Rivals

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Mafya 3 Oyunu

İntikam almaya hazır mısınız? 

Savaş dolu yıllardan sonra evine geri dönen karakterin yer aldığı oyunda askerler Vietnam'dan dönmeden önce Amerikalı'lar savaştan oldukları için oldukça gurur doluydular ancak geriye dönüş başladığı için askerlerin anlttığı savaşın ne kadar korkunç olduğuna dair olan hikayelere konuk oluyoruz. Kendi suç imparatorluğumuzu inşa etmeye çalıştığımız Mafia 3 oyununda kontrolü ele geçirmeye çalışıyoruz. 

Bölgenin hakimiyetini ele geçirmeye çalıştığımız Mafia 3 oyununda kullandığınız silahlar çok acımasızca. Silahların biran olsun durmadığı Mafia 3 oyununda ekipmanlar savaşlarda ne kadar başarılı olduğumuzu etkileyebiliyor. Aynı zamanda geliştirme sistemi sayesinde savaşlara katıldıkça mafya üyeleriniz tecrübe kazanabiliyor bununla birlikte seviye atlatabiliyorsunuz. 

Son derece kaliteli grafiklere sahip olan Mafia 3 oyunu online olarak sunulmaktadır. Online olarak oynanabilir olmasıyla ön plana çıkan Mafia 3 oyununda mafya çeteleriyle karşılaşarak savaşıp ilerlemeniz gerekiyor. Eğer sizde online bir rol yapma oyununda yer almak istiyorsanız mutlaka Mafia 3'ü iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.215781
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,249
GELİŞTİRİCİ
2K
HEMEN İNDİR (169 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?