Microsoft Solitaire Collection

Microsoft Solitaire Collection indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için İskambil Eski Kart Oyunu

Klasik iskambil oyununa ne dersiniz?

Bilgisayarlarımızın vazgeçilmezi olan eski oyunlardan biri olan Microsoft Solitaire Collection oyunu boş zamanlarımızda en iyi gelenlerden biriydi. Farklı bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkan oyun Windows bilgisayarlarımızın vazgeçilmez klasiklerinden biri. Bu keyfi Microsoft oyunseverler için iPhone ve iPad cihazlara taşıdı. Tüm zamanların en iyisi olarak kabul edilen oyun klasik tarzda oyunları seven iOS kullanıcılarını bir hayli mutlu edecek. 

Peki Microsoft Solitaire Collection nasıl oynanır?
Oyunda amazımız papazdan asa seriyi tamamlamaya çalışıyoruz. Kartları altta yerlerini değiştirerek dizmeye çalışıyoruz. Oyunda kartları sırasıyla açarak sırasına ve kuralına uygun bir şekilde seriyi tamamlayıp masayı temizlememiz gerekiyor. Bir kırmızı bir siyah şeklinde kartları yerleştirmek oyunun mühim kurallarından. Büyükten küçüğe doğru sıralayarak tüm sırayı temizlemelisiniz. 

Grafikleri Windows bilgisayardaki ile hemen hemen aynı olup günlük zorlu etkinlikler bulundurmasıyla mobilde öne çıkan başarılı bir oyundur. Klasik stratejik bir kart oyunu olup olabildiğince kısa sürede panoları temizlemeniz gerekiyor. Eğer sizde iskambil kart oyunlarını seviyorsanız mutlaka Microsoft Solitaire Collection'u iPhone ve iPad cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.11140.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,317
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?