N.O.V.A. 3: Freedom Edition

N.O.V.A. 3: Freedom Edition

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Gerçek Zamanlı Sürükleyici Savaş Oyunu

Aksiyon dolu anlar yaşamaya hazır mısınız? 

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununda aksiyon dolu anlar yaşamanız mümkün. Ücretsiz olarak sunulan oyun kaliteli öğelere sahiptir. Etkileyici bir bilim kurgu FPS serisi olup insanlığın hayatta kalabilmesi için büyük bir mücadele veriyoruz. Oyunda karanlık koloniler ne yazık ki karanlık güçlere teslim olmuş. O zamandan bu yana dünya umutsuz bir halde. Oyunun kahramanı olup dünyayı ve insanlığı kurtarmak için elimizden geleni yapıyoruz. 

Etkileyici bir atmosferin yer aldığı N.O.V.A. 3: Freedom Edition oyununda 7 farklı mod bulunmaktadır. Gerçek zamanlı olarak arkadaşlarınızla iletişim kurabilmek için sesli sohbet özelliğini kullanabiliyorsunuz. Bu özellik iPad 2 ve üzeri cihazlar ve iPhone 4S ve sonraki modeller için geçerlidir.

7 oyuncuya kadar oynayarak arkadaşlarınızla aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. 12 oyunculu savaşlara katılarak gerçek zamanlı olarak düşman ordularını birlikte yenmek için bir araç çalıştırın. Bu araca hepiniz girebilirsiniz. Birden fazla silah ve güç ile birlikte düşmanlar sizden korksun. 

Kaliteli oyunların altında imzası olan Gameloft’un hazırlamış olduğu bir oyun olup savaş oyunlarını seven iOS kullanıcılarını fazlasıyla mutlu edeceğine inanıyorum. Eğer sizde sürükleyici gerçek zamanlı bir savaş deneyimi yaşamak istiyorsanız mutlaka N.O.V.A. 3: Freedom Edition'u iOS cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,590
HEMEN İNDİR (1.40 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?