NBA LIVE Mobile

NBA LIVE Mobile

Son Güncelleme: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için NBA Basketbol Oyunu

NBA LIVE Mobile ile iPhone ve iPad cihazlarınızda NBA heyecanını yaşamaya ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış NBA LIVE Mobile oyununda finallerin heyecanını yeniden yaşayabilirsiniz. EA Sports tarafından hazırlanmış olan oyun size gerçekçi bir deneyim sunmayı amaçlamıştır. 

Etkileyici grafikler ile donatılmış olan oyun modern donanıma sahiptir. Bu nedenle üst seviye cihazlarda daha iyi bir performans gösterecektir. Düşük performanslı cihazlarda ise kasma gibi can sıkıcı sorunlar yaşayabilirsiniz. 

NBA LIVE Mobile oyunu nasıl oynanır?
Oyunu açtığınız zaman karşınıza eğitim aşamaları çıkacak. Aslında bu eğitim aşamalarını dikkatli bir şekilde izlerseniz ve yönlendirmelere uyarsanız akıcı bir oyun deneyimi elde edersiniz. Biz yine de kısaca bu oyunu nasıl oynayacağınızı sizlere söyleyelim.. Sol kısımda yer alan joystick ile oyuncunuzu yönlendirme işlemini yaparken sağ kısımdaki tuşlar ile topunuzun kontrolünü sağlayabilirsiniz. Top karşı taraftayken iyi bir savunma halinde olmanız gerekiyor. Top size geçtiği zaman ise hızlı ataklar, şutlar ve paslar ile sayı elde etmeye çalışmanız gerekiyor. 

Yalnız şunu unutmayın oyunda önemli olan şey hareketler değil. Bölgede yaptığınız hareketlerle ancak sayı elde edebilirsiniz. Pota altına gelip dribbling yapıp pas tuşunu yukarıya doğru sürükleyerek sayı elde edebilirsiniz. Ayrıca oyun içerisinde oyuncuların yeteneklerini de geliştirmeniz mümkün. Genel olarak başarılı bir yapıma sahip ücretsiz olarak sunulan iyi bir basketbol oyunu olduğu için iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2.4
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,535
HEMEN İNDİR (113 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?