Order Chaos 2

Order Chaos 2

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Fantastik Aksiyon Oyunu

Zengin içeriklerin yer aldığı aksiyon dolu bir oyuna ne dersiniz?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Order & Chaos 2 oyununda yer alan grafikler ile iyi bir aksiyon deneyimi yaşamanız da kaçınılmaz oluyor. Ücretsiz olarak sunulan açık dünya tabanlı başarılı bir online oyun olup ünlü yayıncı Gameloft tarafından sunulmuştur. 

iOS cihazlarınızda oynayabileceğiniz en iyi MMORPG oyunlarından biri olan Order & Chaos 2 oyununda kötülüklere karşı mücadele veriyoruz. Kötülükle savaşıp karşımıza çıkan yolda devam ediyoruz. Kahramanlarımız kötülükle savaşmak için çıktığı bu yolda size ihtiyaç duyuyor. Bu yolda onlarla birlikte ilerlediğimiz Order & Chaos 2 oyununda şeytani güçlerle savaşıyoruz. Büyülü silahlar ve ekipmanla da oyunun geniş açık dünyasında keşfedilmeyi bekleyenler arasında yer alıyor. 

Ayrıca kullandığınız silahları geliştirerek daha güçlü hale getirerek daha iyi bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Görevleri tamamlayabildiğiniz gib senaryo boyunca ilerlemeniz de mümkün. Yahut dilerseniz Order & Chaos 2 oyununda PvP modunda yarışabilirsiniz. Takım halinde savaşabildiğiniz gibi bireysel düellolar ile aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. 

iPhone ve iPad cihazlarınızda rahat oynayabilmeniz için kontroller de buna göre uyarlanmıştır. Eğer sizde fantastik bir yapıya sahip aksiyon dolu bir oyunda yer almak istiyorsanız mutlaka Order & Chaos 2'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.6.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
960
HEMEN İNDİR ( 2.51 GB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?