Osmanlı Savasları

Osmanlı Savasları

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Osmanlı Savaşı Oyunu

Büyük savaşa hazır mısınız?

iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz Osmanlı Savaşları oyununda korkaklığa yer yok. Cesur bir şekilde savaşmanız gereken oyunda zafere giden yolda kararsızlıkla değil net kararlar ile hızlı bir şekilde ilerlemelisiniz. Ücretsiz olarak sunulan grafikler bakımından etkileyici bir oyun olup kılıçların çekildiği, topların döküldüğü, orduların hazır bir şekilde beklediği Osmanlı Savaşları oyununda ilk yapmanız gereken şey güçlü imparatorluklar kurmak. 

İmparatorluğunuzu kurun!
Oyunda imparatorluğunuzu kurup zirveye taşımak için son derece iyi bir şekilde saldırmanız gereken Osmanlı Savaşları oyununda beylik kurup müttefikler edinebilirsiniz. Sağlam düşmanların yer aldığı oyun hafife alacak gibi değil. İmparatorluğunuzu hızla geliştirmeniz şehrinizi en iyi şekilde savunmanız savaşlarda cesaretinizi konuşturmanız gereken oyunda sizde aksiyon dolu anlar yaşayacaksınız. 

Lağımcılar, Sipahiler, Tatarlar, Başıboşlar, Azaplar, Yeniçeriler ve daha birçok imparatorluk savaşmaya hazır. Peki ya siz?
Eğer sizde Osmanlı Savaşları oyununda yerinizi almak için sabırsızlanıyorsanız iPhone ve iPad cihazlarınıza indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
10
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
1,464
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?