Stack

Stack

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Kule Yapma Oyunu

Sabırlı olduğunuzu düşünüyor musunuz?

Öyleyse sabrınızı zorlayacak olan Stack oyunuyla tanışın. iPhone ve iPad cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan Stack oyununda blokları sabırla dizmeniz bununla birlikte en yüksek kuleyi inşa etmeniz gerkeiyor. Ketchapp’ın popüler bir oyunu olan Stack ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Boş vakitlerinizi değerlendirebileceğiniz etkileyici bir oyun olup Ketchapp'ın yine başımıza sardığı bağımlılık yapan sürükleyici bir oyunu. Blokları kusursuz bir şekilde dizmeniz gereken Stack oyununda blokları tam üst üste getirmeniz olabildiğince yüksek blok yığını oluşturmak amacımız ancak bunu başarmak öyle sandığımız kadar kolay değil. Bu nedenle hem becerinizi hemde sabrınızı konuşturmanız gerekiyor. 

Stack nasıl oynanır?
iPhone ve iPad cihazlarınıza yüklediğiniz Stack oyununda ekranın farklı noktalarından belli hızla çıkan blokları harika bir zamanlamayla üst üste getirmeyi başaramadığımız zaman bloklar bir şeker gibi erimeye küçülmeye başlıyor. Hata kabul etmeyen Stack oyununda pür dikkat ilerlemeniz gerekiyor. 

Genel olarak grafikleri bakımından oldukça hoş olan ve farklı bir deneyim yaşatan Stack oyunu iPhone ve iPad cihazlar için uyumludur. Eğer sizde boş vakitlerinizde bir uğraş arıyorsanız ve zorlu beceri oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Stack'a bir şans vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.1.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,380
HEMEN İNDİR (115 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?