Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSTrivia Crack

reklam

iPhone ve iPad İçin Popüler Bilgi Yarışı Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Trivia Crack oyununda arkadaşlarınıza karşı bir yarış deneyimi yaşamaya ne dersiniz.? iPhone ve iPad cihazınızda oynayabileceğiniz Trivia Crack oyununda istediğiniz kategoriden birini seçerek soru cevaplamaya başlayabilirsiniz. App Store'a yüklendiği bir ay içerisinde 100 milyonu aşan indirme ile rekor kıran Trivia Crack oyununda eğlenceli grafikler yer almaktadır. Oyunda karşınıza çıkan sorulara cevap verirken sevimli grafikler ile daha iyi bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.

Facebook ile bağlanarak Facebook arkadaşlarınızla oynayabildiğiniz gibi tanımadığınız kişilerle de karşı karşıya gelerek soruları cevaplamanın keyfini çıkarabilirsiniz. Bilim, sanat, spor, çoğrafya, tarih ve eglence kategorilerinden bilginize güvendiğiniz kategoriyi seçmeniz gerekiyor. Ardından çıkan sorulara cevap vererek Trivia Crack oyununda en iyisi olmanız gerekiyor. Ayrıca oyun içerisine soru yüklemeniz de mümkün. Ancak yüklemiş olduğunuz sorular 100 kullanıcının onayına sunulmaktadır. Bu nedenle sorunuzun yüklenmesi biraz zaman alabilir. 

iPhone ve iPad cihazınızda oynayabileceğiniz harika bir bilgi oyunu diyebilirim. Eğer sizde Trivia Crack oyununu oynamak istiyorsanız güvenli indirme bağlantısına sitemizden ulaşabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.9.3
BOYUT
DİLLER
İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca
İNDİRİLME
2,493
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.